۵۱ ۳۲ ۹۸ ۸۸

درب پارکینگ هوشمند

با ما در جای درست و به درستی نصب کنید!

لیست خدمات مرتبط با درب پارکینگ هوشمند

در زمینه درب پارکینگ اتوماتیک (هوشمند) دیجی دُر با تجربه چندساله در نصب و راه اندازی انواع آن سلیقه مشتریان، سطح طبقاتی آنان را آنالیز و طبقه بندی نموده است. بر این اساس انواع جک بازویی از برندهای مختلف و قیمت های متفاوت بر مبنای رضایت کاربران کلاس بندی و عرضه می شوند. جک های اتوماتیک از برندهایی نظیر، بی اف تی (BFT)، لایف (LIFE)، فَک (FAAC)، جنیوس (GENIUS) و ...در این کلاس بندی ها انتخاب شده اند که علاوه بر گارانتی بلند مدت از خدمات پس از فروش 10 سال برخوردارند. در کنار کیفیت جک های اتوماتیک، دیجی دُر با تخفیف های ویژه متناسب با شرایط بازار کار در راستای تحقق بخشیدن به هدف اصلی خود (مشتری مداری) تلاش می کند. در ادامه سه کلاس کاری (خدمات) مرتبط با درب اتوماتیک پارکینگ معرفی شده است. این نوع خدمات قالبا در ورودی هایی که نیاز به درب اتوماتیک دارند مورد استفاده قرار می گیرند.
جک ایتالیایی با گارانتی
۶۰
ماه
جک چینی با گارانتی
۱۲
ماه
جک ایرانی با گارانتی
۱۲
ماه
مُدولار
۱۰۰
درصد
تضمین کیفیت
۱۰۰
درصد
Aایتالیا
Bچین
Cایران
A
کلاس A

جک بازویی ایتالیایی دولنگه با گارانتی 5 سال موتور، گارانتی 3 سال قطعات به همراه خدمات پس از فروش 10 سال.

‌‌B
کلاس B

جک بازویی از برندهای درجه یک چینی با گارانتی یک سال، خدمات پس از فروش 2 سال.

C
کلاس C

جک بازویی از برندهای ایرانی با گارانتی و خدمات پس از فروش یک سال.

سفارش دهندگان

با هر بودجه‌ای، درب هوشمند برای شماست

با هر بودجه‌ای درب هوشمند را تجربه کنید

مهم نیست که چقدر می‌خواهید برای تغییر درب ورودی مکان مورد نظر خود هزینه کنید، دیجی دُر با در نظر گرفتن بودجه شما، برایتان گزینه‌های مناسبی را تدارک دیده است. گستردگی تعداد برندهای موجود این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که بتوانید درب وروی دلخواهتان را، در هر منطقه جغرافیایی و در هر زمانی از شبانه روز، نصب شده تحویل بگیرید!!. این شما هستید که مشخص می‌کنید در کدام دسته از برندها و با چه پارامترهای کمی و کیفی می‌خواهید که درب ورودی هوشمند داشته باشید. عدم محدودیت در بودجه مورد نیاز یعنی آن که صاحب هر کسب و کاری که باشید، می‌توانید درب هوشمند را در ورودی مکان دلخواه خود به راحتی تجربه کنید.

تنها به فکر ارتقای امنیت ورودی مورد نظر خود باشید

اگر مالک ویلا/کارخانه/شرکت/ساختمان و ... هستید و قصد دارید درب ورودی آن را تغییر دهید، همکاری با دیجی دُر یکی از راه های رسیدن به هدفتان است. تجربه 12 سال گذشته در اجرای درب اتوماتیک هوشمند و همچنین حسن سابقه در نحوه پرداخت به پروژه های طرف قرارداد، دیجی دُر را نه تنها در قالب یک شرکت درب اتوماتیک موفق، بلکه بعنوان یک دوست و همکار در کنار این عزیزان معرفی کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده که نصب و پشتیبانی از درب هوشمند خود را به دیجی دُر بسپارید و زمان و انرژی‌تان را فقط صرف ارتقای کیفی محصول/خدمات دریافتی خود کنید.