۵۱ ۳۲ ۹۸ ۸۸

راهبند هوشمند

با ما در جای درست و به درستی نصب کنید!

لیست خدمات مرتبط با راهبند اتوماتیک

راهبند (راه بند) اتوماتیک یکی از اجزاء ججدایی ناپذیر در ورودی هایی است که نیاز به کنترل تردد لوازم نقلیه وجود داشته باشد. این نوع ابزاری کارآمد جهت کمک به امنیت مکان های مختلف است. اجزاء تشکیل دهنده راهبند اتوماتیک میله متحرک، موتور و مدار کنترل یا فرمان است. بوسیله ریموت های رادیویی با فرکانس ایمن امکان کنترل از راه دور راهبند وجود دارد. اندازه میلیه آن بین 4 متر تا 8 متر یا بیشتر امکان نصب دارد.
عمده ترین مکان هایی که این نوع راهبندها در آن نصب می شوند ورودی پارکینگ ها، مجتمع های مسکونی و نیز ورودی شرکت یا اداره می باشد. مهم ترین عامل در انتخاب یک راهبند خوب امکان بازوبسته شدن نامحدود آن و شرکت سازنده آن است. در حال حاضر اغلب شرکت های سازنده راهبند اتوماتیک برندهای خارجی مانند فک FAAC، بی اف تی BFT و ... هستند اما در سال های اخیر برندهای ایرانی خوبی هم در بازار عرضه شده.
شرکت های خدماتی که عملیات نصب و راه اندازی و پشتیبانی راهبند های مذکور را انجام می دهند اغلب سازنده آن نیستند مانند شرکت دیجی دُر که چندین سال است در زمینه نصب و تعمیر راهبند اتوماتیک فعالیت می کند. یکی از عواملی که بهتر است در مورد کیفیت راهبند بدانید سازگاری آن با شرایط محیطی منطقه ای است که مورد استفاده قرار می گیرد. تعجب نکتید چرا که عدم انتخاب راهبند خوب موجب خواهد شد که در مدت زمانی کوتاه اجزاء تشکیل دهنده آن فرسوده شده و بازدهی اولیه را نداشته باشد.
دیجی دُر با کلاس بندی این نوع از خذمات خود امکان انتخاب بهترین نوع راهبند متناسب با بودجه, شرایط محیطی و سلیقه شما را فراهم ساخته است.
موتور ایتالیایی با گارانتی
۶۰
ماه
موتور ایرانی با گارانتی
۲۴
ماه
موتور چینی با گارانتی
۱۲
ماه
مُدولار
۱۰۰
درصد
تضمین کیفیت
۱۰۰
درصد
Aایتالیایی
Bایرانی
Cچینی
A
کلاس A

راهبند ساخت ایتالیا با گارانتی موتور 5 سال و سایر قطعات 3 سال و خدمات پس از فروش 10 سال.

‌‌B
کلاس B

راهبند ساخت ایران با گارانتی موتور 2 سال و سایر قطعات 3 سال و خدمات پس از فروش 5 سال.

C
کلاس C

راهبند ساخت چین با گارانتی موتور 1 سال و سایر قطعات 2 سال و خدمات پس از فروش 3 سال.

سفارش دهندگان

با هر بودجه‌ای، راهبند اتوماتیک برای شماست

با هر بودجه‌ای راهبند اتوماتیک را تجربه کنید

مهم نیست که چقدر می‌خواهید برای تغییر درب ورودی مکان مورد نظر خود هزینه کنید، دیجی دُر با در نظر گرفتن بودجه شما، برایتان گزینه‌های مناسبی را تدارک دیده است. گستردگی تعداد برندهای موجود این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که بتوانید راهبند وروی دلخواهتان را، در هر منطقه جغرافیایی و در هر زمانی از شبانه روز، نصب شده تحویل بگیرید!!. این شما هستید که مشخص می‌کنید در کدام دسته از برندها و با چه پارامترهای کمی و کیفی می‌خواهید که راهبند ورودی هوشمند داشته باشید. عدم محدودیت در بودجه مورد نیاز یعنی آن که صاحب هر کسب و کاری که باشید، می‌توانید راهبند هوشمند را در ورودی مکان دلخواه خود به راحتی نصب کنید.

تنها به فکر ارتقای امنیت ورودی مورد نظر خود باشید

اگر مالک ویلا/کارخانه/شرکت/ساختمان و ... هستید و قصد دارید درب ورودی آن را تغییر دهید، همکاری با دیجی دُر یکی از راه های رسیدن به هدفتان است. تجربه 12 سال گذشته در اجرای درب اتوماتیک هوشمند و همچنین حسن سابقه در نحوه پرداخت به پروژه های طرف قرارداد، دیجی دُر را نه تنها در قالب یک شرکت درب اتوماتیک موفق، بلکه بعنوان یک دوست و همکار در کنار این عزیزان معرفی کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده که نصب و پشتیبانی از درب هوشمند خود را به دیجی دُر بسپارید و زمان و انرژی‌تان را فقط صرف ارتقای کیفی محصول/خدمات دریافتی خود کنید.