۵۱ ۳۲ ۹۸ ۸۸

کرکره برقی هوشمند

با ما در جای درست و به درستی نصب کنید!

لیست خدمات مرتبط با کرکره برقی هوشمند

دیجی دُر در طی دوران فعالیت خود، همواره سعی کرده تا با ارائه‌ خدمات با مناسب‌ترین و منصفانه‌ترین قیمت، بطور همزمان رضایت هم مشتریان و هم همکاران خود را جلب کند. در همین راستا دیجی دُر توانسته در کنار کاهش هزینه ها با انتخاب انواع تیغه، موتور و سایر اجزاء تشکیل دهنده کرکره برقی کیفیت مطلوبی را ارائه نماید که با شرایط اقلیمی کشور عزیزمان سازگاری دارد. در کنار مشاوره تلفنی به تماس گیرندگان محترم، دیجی دُر اطلاع رسانی از طریق تارنمای خود را به صورت جدی دنبال می کند و ابهامات در خصوص اصطلاحات رایج که در مورد کرکره برقی وجود دارد را برطرف ساخته است. کاربران ایرانی در فضای مجازی خصوصا در موتورهای جستجو کرکره هوشمند را با اصطلاحات مختلفی مانند کرکره اتوماتیک، درب کرکره ای برقی، کرکره برقی مغازه و یا فروشگاه جستجو می کنند که همه آن ها در واقع اشاره به یک نوع از خدمات ورودی اتوماتیک است. حال آنکه کرکره هوشمند را در ورودی پارکینگ، مغازه و یا کارخانه نصب کنند همه از یک نوع ساختار پیروی می کنند و تفاوت آن ها در جنس و نوع تیغه و موتور کرکره برقی خلاصه می شود. جنس تیغه کرکره ممکن است گالوانیزه و یا آلومینیومی باشد و موتور ها نیز بر اساس شرکت سازنده و قدرت موتور برحسب نیوتن بر متر طبقه بندی می شوند. لازم به ذکر است تیغه کرکره نیز علاوه بر جنس آن بر اساس شرکت سازنده نیز طبقه بندی می شود مانند: تیغه بارزانته، تیغه ترک و ... . دیجی دُر برای راحتی در انتخاب و نیز ارتقاء کیفیت خدمات برای اولین بار خدمات کرکره برقی هوشمند خود را کلاس بندی کرده است که در ادامه آن را ملاحظه می نمایید.
تیغه ایتالیایی با گارانتی
۶۰
ماه
تیغه ترک با گارانتی
۴۸
ماه
تیغه ایرانی با گارانتی
۲۴
ماه
مُدولار
۱۰۰
درصد
تضمین کیفیت
۱۰۰
درصد
Aایتالیا
Bترکیه
Cایران
A
کلاس A

تیغه کرکره ایتالیایی با گارانتی 5 سال، موتور به انتخاب مشتری (توبلار، ساید) با گارانتی 24 ماه، گارانتی سایر قطعات 3 سال و خدمات پس از فروش 10 سال.

‌‌B
کلاس B

تیغه ترک با گارانتی 4 سال، موتور به انتخاب مشتری (توبلار، ساید) با گارانتی 12 ماه، گارانتی سایر قطعات 3 سال و خدمات پس از فروش 10 سال.

C
کلاس C

تیغه درجه یک ایرانی با گارانتی 3 سال، موتور به انتخاب مشتری (توبلار، ساید) با گارانتی 12 ماه، گارانتی سایر قطعات 3 سال و خدمات پس از فروش 5 سال.

سفارش دهندگان

با هر بودجه‌ای، درب هوشمند برای شماست

با هر بودجه‌ای درب هوشمند را تجربه کنید

مهم نیست که چقدر می‌خواهید برای تغییر درب ورودی مکان مورد نظر خود هزینه کنید، دیجی دُر با در نظر گرفتن بودجه شما، برایتان گزینه‌های مناسبی را تدارک دیده است. گستردگی تعداد برندهای موجود این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که بتوانید درب وروی دلخواهتان را، در هر منطقه جغرافیایی و در هر زمانی از شبانه روز، نصب شده تحویل بگیرید!!. این شما هستید که مشخص می‌کنید در کدام دسته از برندها و با چه پارامترهای کمی و کیفی می‌خواهید که درب ورودی هوشمند داشته باشید. عدم محدودیت در بودجه مورد نیاز یعنی آن که صاحب هر کسب و کاری که باشید، می‌توانید درب هوشمند را در ورودی مکان دلخواه خود به راحتی تجربه کنید.

تنها به فکر ارتقای امنیت ورودی مورد نظر خود باشید

اگر مالک ویلا/کارخانه/شرکت/ساختمان و ... هستید و قصد دارید درب ورودی آن را تغییر دهید، همکاری با دیجی دُر یکی از راه های رسیدن به هدفتان است. تجربه 12 سال گذشته در اجرای درب اتوماتیک هوشمند و همچنین حسن سابقه در نحوه پرداخت به پروژه های طرف قرارداد، دیجی دُر را نه تنها در قالب یک شرکت درب اتوماتیک موفق، بلکه بعنوان یک دوست و همکار در کنار این عزیزان معرفی کرده است. حالا دیگر وقت آن رسیده که نصب و پشتیبانی از درب هوشمند خود را به دیجی دُر بسپارید و زمان و انرژی‌تان را فقط صرف ارتقای کیفی محصول/خدمات دریافتی خود کنید.