درب پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ بازویی : در اکثر منازل نو ساز و قدیمی که ورودی پارکینگ تعبیه شده است درب نصب شده به صورت معمولی و با درصد ایمنی پایین می باشد. این امکان وجود دارد که بتوان با هزینه ای مناسب یک درب معمولی لولایی را به یک نوع درب برقی پارکینگ تبدیل کرد که البته مزیت های آن در ادامه ذکر خواهد شد. درب برقی یا اتوماتیک نصب شده از ایمنی بالایی برخوردار است و نیز از چهار چوب و نوع درب اولیه استفاده خواهد شد و تغییرات روی درب معمولی اعمال خواهد شد و دیگر نیازی به خرید یک درب جدید یا ایجاد زیر ساخت ها نمی باشد. دیجی در با نوآوری که در این زمینه به وجود آورده است این امکان را فراهم می کند که یک درب پارکینگ بازویی مناسب نصب و راه اندازی شود. مزیت های درب پارکینگ بازویی:

* بدون نیاز به زیر سازی جدید

* نصب جک درب اتوماتیک پارکینگ بر روی درب معمولی

* ایمنی بالاتر نسبت به نوع معمولی

* قدرت بالا و دوام بیشتر در مقایسه با مدل های مشابه

* مصرف برق بهینه

* کاهش هزینه های ساخت – نصب و راه اندازی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نوع محصولات استفاده شده و … با ما تماس بگیرید.

درب پارکینگ بازویی

درب اتوماتیک پارکینگ بازویی

درب پارکینگ

درب پارکینگ بازویی

درب پارکینگ راجر

درب پارکینگ راجر

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ

انواع درب اتوماتیک پارکینگ:

۱- درب اتوماتیک پارکینگ ریلی: این نوع درب به صورت کنار بازشو و روی یک ریل باز می شود در ساخت آن بجای استفاده از جک پارکینگی از موتور الکترومکانیکی استفاده می شود. .

۲- درب اتوماتیک پارکینگ بازویی: در ساخت این درب از جک پارکینگی استفاده می شود و می توان یک درب معمولی را هم به راحتی بدون تغییر نوع درب با همان زیر ساخت و چهارچوب تبدیل به درب اتوماتیک پارکینگی نمود.

۳- درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای: برای تولید این نوع درب ها به جای جک از موتور مخصوص کرکره اتوماتیک استفاده می شود و ساختار درب نیز متشکل از چندین تیغه کرکره می باشد از لحاظ هزینه ای به صرفه تر بوده و فضای کمتری را نیز اشغال می کند. دوام آن به دو عامل مهم یعنی کیفیت تیغه و موتور الکترومکانیکی بستگی دارد.

شما می توانید جهت انتخاب بهترین نوع درب متناسب با بودجه و محل مورد نظر برای نصب درب اتوماتیک پارکینگ با دیجی در تماس بگیرید.

درب اتوماتیک ریلی به دو نوع پارکینگی و شیشه ای تولید می شود. در نوع پارکینگی آن چندین مدل تولید و قایل نصب است برای مثال یکی از نمونه درب اتوماتیک ریلی قایل نصب در ورودی درب پارکینگ درب اتوماتیک ریلی Gator می باشد.

ویژگی موتور آن به شرح زیر است:

* قدرت جابجایی ۶۰۰ کیلو

* برق مصرفی ۲۴ ولت

* قابلیت جابجایی درب با طول ۶ متر

درب اتوماتیک ریلی

درب اتوماتیک ریلی

 

درب کرکره ای پارکینگ یکی از نمونه خدماتی است که شرکت دیجی در در طول بیش از یک دهه فعالیت خود ارائه داده است مناسب برای مکان هایی است که درب لولایی وجود ندارد یا اینکه به لحاظ ظاهری و کمبود فضای بازشو انتخاب می شود. درب کرکره ای پارکینگ متشکل از تیغه کرکره برقی ، موتور الکترومکانیکی و سایر اجزاء است. ابتدا باید محل نصب توسط نصاب شرکت بررسی شود بعد طبق اندازه های داده شده تیغه ها روی هم سوار شوند. طرح تیغه نیز بر اساس سلیقه مشتری از بین طرح های موجود انتخاب و برش داده می شود. طبق اندازه ای که است وزن درب نیز تخمین زده می شود و طبق وزن درب کرکره ای پارکینگ یک موتور درب کرکره ای پارکینگ انتخابمی شود که معمولا یک مدل از نوع ساید یا توبلار بارزانته ایتالیا می باشد.

درب کرکره ای پارکینگ

درب کرکره ای پارکینگ

 

    محصولات

    درب پارکینگ جک SPD جک درب پارکینگ پروتکو جک درب پارکینگ یوروماتیک جک درب اتوماتیک پارکینگ F-600 درب پارکینگ

    تصاویر مرتبط

    parking1 parking2 parking3 parking4 parking5

    لینک های مرتبط